Redakční test: Scooter Honda 125 PCX.

Neděle, 21. 8. 2011, 18:52 - Bo jakyž patek litam na motorkach a všeckym, na čem se da zabiť-aj shniteho Trabanta sem měl-volal kamarad, že by jakehosyk cypa potřeboval, co by na skutru polital a cosyk napisal. Tož co by ni.Stejně mam po šichtě guvno na robotu a furt na Buse trajať tež něbavi. No zdař Bůh, kdo vymyslel to meno??? PCX!!! Dyk to nějdě přes pysk!!!! Už vidim, jak Mařa hulaka: tato-kup mi nový PCX!!!

Těm Japončikum už haraši ve věži!!!

V Hondě byli všici mili,jak po premijach..... pokukal sem šikovne veterany....podepsal jakesy lejstra a vijo s krasavcem do pruvanu!

Ten maly gizd něma starter-či co, bo nic neni slyšet! Jak mi to na prvnich světlach zgablo-dupa nastřihala osmičku drat! Jen sem drcnul do gazu-už sem odfičel! Že byla eště červena-no chuj s tym :-)

Kdo čita navody-neni Čech!

Na Jižni spojce sem hned protahnul bileho fešaka co umi a stovku si to pelašil na magistralu! Rychly jak udavač, svižny  jak zamečnik ze Zarubku! U Hlavaku sem nasral partiju německych motorkařu, bo ja sem projel,oni s baglami ni! Šprajcli se!

No co mam povidať, zatim sem na nikdy tak svižně Prahu něpřefrčel! A to parkovani! Neni mista na cestě, flak s tym na chodnik, až duchodci hopsali! Aj jednu babrli sem zbalil! Taku paradu sem eštěk nězažil! Bo gdo to v Praze zna-tak vi, že idioti z radnice si namaluju same čary na zemi a za rohem už čiha zaškvara! Rychlejši jak mechanici od Ferrari a parkoviště za 2 litry!

Co něbylo až take fajne-kostky! Bo je to taky trpaslikovy sporstmen a na kostkach šly blomby do dupy.....

V noci sviti jak Polska Ostrava.....kde jake auto zavisťu měni barvu....

Bo globalni oteplovani je fajne a pěkne-hned druhy den lilo jak z bazenu na 4.patře Na Jeremenku.No....galaty jakž takž suche,na bundě mokre ramena! Tož da se....

O vikendu zavolam kamošce, že mam fajnu motorku ,tož že ju povozim. Natěšena jak panna na Rudu z Ostravy se trošku divila, co že to je! Aji pojezdila a pysk si moc něrozbila! Je to baba a ma svoju motorku! Rozjela se a .....zmačkla zadni brzdu! Bo tam byva u slušnych motorek spojka! Ja sem se v pase zlomil, ona meně :-) Zatlačil sem ji  bulvy do hlavy a pak už to šlo! Baba se na tom nauči za 30 sekund! Ty hlupe za minutu!

Tam všecko tak funguje,že je to nuda!

Politali sme po Praze.... aj s dvuma to skoro kilečko fiči a babu něstratitě, bo na dupě skutru je taky fajny rygol na drženi. Večer šel fešak spat a nas iba dupy bolely....bo italske kanape ma ine polstrovani! Co vic napsať: fajny,svižny, do města jak prdel na latrinu a guvno to žere !

Belf

Pro ty, kteří by snad nerozuměli textu, přinášíme krátké shrnutí: výborný městský stroj za dobré peníze. Pokud si něco podobného chcete koupit, neváhejte a zvolte Hondu.

 

Romantyka.....
Romantyka.....
Cyferniky pro
Cyferniky pro "ynteligenty"
Taky pěkny bazmek na dupě a eště tam diky něho baba nělita jak nudla v bandasce!
Taky pěkny bazmek na dupě a eště tam diky něho baba nělita jak nudla v bandasce!
Ti Japončici němaju v hlavach nasrate.....
Ti Japončici němaju v hlavach nasrate.....
Neni to dupa v peři,ale da se :-)
Neni to dupa v peři,ale da se :-)
Fajne-ni?
Fajne-ni?
To fakt něma spojku???
To fakt něma spojku???
Kufer jak v Lambu od Hellera....
Kufer jak v Lambu od Hellera....
Eště,že se z teto gumy šprcky něrobi-bo bych moc něpolital!
Eště,že se z teto gumy šprcky něrobi-bo bych moc něpolital!
Moje! A nědam!!!
Moje! A nědam!!!
 

« zpět do rubriky


Komentáře

Belfe

Konečně si se začal živit něčím rozumným... akorát ten psaný text by mohl být pro jihoasiaty srozumitelnější :):):)

Přidat komentář

Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.