První pohled na novou Hondu Civic

Středa, 31. 8. 2011, 12:22 - Nová Honda Civic bude představena na zářijovém autosalonu IAA 2011 ve Frankfurtu. Tento model, který byl vyvinut speciálně pro evropský trh, bude nabízen výhradně jako pětidveřový hatchback a bude konkurovat ostatním vozům v C-segmentu. Prodej nového modelu bude zahájen počátkem roku 2012.

Výrazným designovým prvkem nové Hondy Civic jsou zadní skupinové svítilny, které zároveň fungují jako spoiler. Aerodynamický tvar spoileru usměrňuje proudění vzduchu přes horní střechu a boky vozu; to je pouze jeden příklad z řady vylepšení nové Hondy Civic.

Prakticky všechny části karoserie byly změněny. Důraz byl kladen především na jízdní vlastnosti a ovladatelnost, na snížení emisí CO2, na kvalitu interiéru a na zachování prvotřídní prostornosti interiéru, zavazadlového prostoru a jeho flexibility.

Více informací naleznete v sérii krátkých filmů o vývoji nového vozidla. Filmy naleznete buď na stránce http://multivu.com/players/English/51356-honda-motor-europe/ ,

nebo na portálu Youtube na adrese http://www.youtube.com/czhonda .

Další novinkou bude Honda Insight pro modelový rok 2012, která prošla faceliftem – podrobnější informace o tomto modelu budou včas zveřejněny.

Na výstavní ploše budou připraveny také další modely: CR-Z, CR-V, Jazz a Accord.

Kromě toho budou na stánku společnosti Honda k vidění nejnovější motocykly a motorové stroje.

Budoucnost podle představ značky Honda přiblíží koncepty Honda EV Concept a EV-Neo – prototypy elektromobilů se čtyřmi a s dvěma koly, FCX Clarity (automobil poháněný palivovými články) či platforma vozu kategorie Plug-In Hybrid.

redakce Ostrava Online

« zpět do rubriky


Přidat komentář

Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.