ProfiAuto organizuje beplatné servisní prohlídky po celé ČR

PitStopy
PitStopy
Úterý, 20. 2. 2018, 9:00 -

OSTRAVA - ProfiAuto letos zorganizuje pro řidiče přes jedenáct PitStopů v českých a slovenských městech. Síť nezávislých autoservisů a prodejců autodílů ProfiAuto připravuje po loňském úspěchu sérii pravidelných bezpečnostních akcí pro řidiče pod názvem PitStop.  Jedná se o servisní prohlídky, kde si mohou řidiči nechat zkontrolovat své vozidlo profesionálními mechaniky zdarma. PitStopy se budou letos konat na různých místech v České republice a na Slovensku, kde má značka ProfiAuto svou síť servisů a velkoobchodních partnerů.

„Za poslední dva roky jsme na PitStopech v Česku a na Slovensku zkontrolovali přes 1000 automobilů,  průměrně 90 aut denně. Letos připravujeme 11 PitStopů v českých a slovenských městech, s tím, že tento počet budeme zvětšovat v návaznosti na naše nové partnery,” vysvětluje ředitel značky ProfiAuto pro český a slovenský trh Jindřich Krejčí.

Řidiči si na PitStopech budou moci nechat kontrolovat stav klimatizace, nastavení světel, kontrolu provozních kapalin, stav akumulátoru, tlak v pneumatikách či provést diagnostiku motoru atd. Po této kontrole mechanici následně řidiče pozvou do svých servisů, kde ještě jednou zdarma dokončí důkladnější vstupní kontrolu jednotlivých segmentů na vozidle. 

Letošní série servisních prohlídek zdarma bude obohacená o výhodné nabídky pro řidiče a různé slevy na služby v síti ProfiAuto servisů. „Připravujeme se na větší nápor řidičů, proto jsme posílili tým mechaniků, kteří budou moci řidiče obsloužit rychleji.  Zaměříme se také na nové ročníky automobilů a elektromobily,” informuje o připravovaných novinkách Jindřich Krejčí.

Minulé ročníky PitStopů v Česku, na Slovensku a v Polsku ukázaly, že téměř žádný automobil není bez závady, vychází-li se z průměrného stáří auta, které PitStop navštíví. K nejčastějším závadám patří seřízení světel, úniky kapalin, elektrika, dobíjení a stáří pneumatik. Nedostatky byly zjištěny také u nových automobilů.

Pravidelné bezpečností akce PitStop pořádá ProfiAuto v České republice a na Slovensku od roku 2016 ve spolupráci se svými partnery, prodejci náhradních dílů a příslušenství, kterých má v současné době osm.

PitStopy
PitStopy
PitStopy
PitStopy
PitStopy
PitStopy
 

« zpět do rubriky