Kupujete si auto? Nezapomeňte ho vybavit autodoplňky

autodoplňky
autodoplňky
Pondělí, 1. 10. 2018, 11:42 -

Pod pojmem “autodoplňky” si většina lidí představí doplňky do automobilu, které mají především zkrášlující či jinak řečeno estetickou funkci. Jenže mnohé autodoplňky vůz chrání, nejsou tu jenom pro parádu, i když si mnozí myslí právě toto. Dokonce i takové loketní opěrky, které si pořizují zejména řidiči, kteří jezdí dlouhé trasy, nejsou jenom pro parádu. Přináší do automobilu větší komfort, což se hodí zejména na několikahodinové jízdy ve voze. Loketní opěrky jsou však typickým příkladem doplňku, který nemá ochrannou funkci. Zaměřme se tedy nyní na autodoplňky, které ochrannou funkci mají, a vybavme jimi náš vůz.

V současné době je možné koupit si mnoho autodoplňků. Každý autodoplněk ochraňuje vůz jinak. Při jejich výběru mějte neustále na mysli model či typ vašeho vozu a jeho značku. Autodoplňky se totiž vyrábí pro každý model či typ vozidla. Najdete autodoplňky jak pro automobily značky Kia, také pro automobily značky BMW či podobně.

Zaměřme se nyní na doplňky, které je možné koupit do jakéhokoli vozu a do nichž by se mělo investovat, jelikož vůz skutečně chrání.

Lišty na nárazník

Nepostradatelným autodoplňkem, který nejen, že zkrášluje vůz, ale také ho chrání, jsou lišty na nárazník. Jedná se o skvělý autodoplněk, který oceníme zejména během parkování. Nárazník je součást vozidla, která nejvíce trpí zejména při srážkách, proto i v tomto případě lišty na nárazník oceníme.

Prahové lišty

Stalo se vám někdy, že jste vysedali z vozidla nebo naopak do něj nasedali, a nechtíc jste poškrábali automobil podpatkem boty? Stává se to zejména ženám, které vysoké podpatky nosí prakticky neustále. Abyste svůj vůz ochránili, doporučujeme instalovat do vozu takzvané prahové lišty, které ochrání vůz před oděrkami a škrábanci. Prahové lišty se dají snadno namontovat na vůz, není potřeba pomoc odborníka.

 

« zpět do rubriky


Komentáře

:)

A nebo si ho ještě nechte odhlučnit: https://www.2din.cz/tlumeni-odhlucneni-auta/ :D Je to mega komfort :)

Přidat komentář

Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.