Dvě „Fleetové múzy“ pro Volvo

Středa, 12. 10. 2011, 10:33 - Automobilka Volvo zabodovala v prestižní anketě ALD Automotive Fleet Awards 2011. Anketa, vyhlášená počátkem letošního března, byla zakončena 6. října slavnostním galavečerem v pražském hotelu Diplomat.

Cenu poroty za nejlepší firemní vůz si v kategorii manažerských automobilů ve třídě Unlimited odvezl populární crossover a nejprodávanější model švédské značky ‒ Volvo XC60. Tradiční trofej a symbol soutěže ‒ soška Fleetové múzy ‒ však nebyla jedinou cenou, kterou od poroty společnost Volvo Auto Czech během slavnostního večera získala. Anketa časopisu FLEET totiž hodnotí nejen firemní automobily a produkty z oblasti správy vozových parků, ale i nejúspěšnější osobnosti. A právě tou porota zvolila Kláru Skálovou ze společnosti Volvo, která převzala významné ocenění za Fleetovou manažerku na straně dodavatele.

Vyhlašovatelem soutěže je časopis FLEET firemní automobily a odborný internetový portál iFLEET.cz.

Porotci a odborná veřejnost mají na nominování a hodnocení více než půl roku. Během této doby jsou uspořádány dvě celodenní testovací akce, na kterých se mohou členové poroty pro volbu firemních automobilů roku seznámit s nominovanými vozy. Porota je stočlenná a jsou do ní zváni představitelé širokého spektra firem. Zastoupeny jsou jak nejvýznamnější společnosti České republiky, tak střední a malé podniky, aby byla zajištěna relevance hodnocení. Stovka porotců je pak zárukou dostatečného množství dat pro statistický průměr jednotlivých hodnocení, a eliminuje tak případné jednotlivé výkyvy.

redakce Ostrava Online

« zpět do rubriky