Citroen DS5 odhalí svá tajemství na Facebooku

Sobota, 18. 6. 2011, 10:18 - Kdy se dostane do prodeje a co přinese jeho technologie Hybrid4, kde se jeho designéři inspirovali? To všechno jsou otázky, na které by mohli tvůrci Citroënu DS5 odpovědět na video chatu na facebookovém profilu značky www.facebook.com/Citroen. Chat se bude natáčet živě na Champs-Elysées v pátek 24. června ve 13:00.

Značka, která chce představit to nejlepší ze svého know-how, navrhuje svým mezinárodním fanouškům, aby položili otázky vybraným zástupcům automobilky z oblasti designu i produktové strategie, kteří se podílejí na projektu DS5:

- Pierre Monferrini, project manager Citroën  DS5,

- Andy Cowell, manager pro modelovou nabídku Citroën,

- a Frédéric Soubirou, designér modelu Citroën DS5.

Tento video chat se bude vysílat 24. června od 13:00 do 14:00 živě ze salonu značky C_42 na adrese 42 avenue des Champs Elysées v Paříži. Tento dlouhý časový úsek umožní položit otázky mnoha nadšencům. Nedočkavci mohou již od pondělí 20. června zasílat otázky přes facebookovou stránku značky, kde si také mohou prohlédnout profil účastníků chatu na videu. Stačí jediná adresa: www.facebook.com/Citroen.

Odvážný výrazný Citroën DS5 dokonale vyjadřuje ducha DS, tedy snahu nabídnout neotřelý styl, architekturu, pocity a eleganci, a přitom využít toho nejlepšího z technologií Citroën.

redakce Ostrava Online

« zpět do rubriky