Citroën DS3 slaví v nových barvách 100 000 objednávku

Středa, 29. 6. 2011, 15:49 - 100 000. Citroën DS3 právě překročil symbolický počet 100 000 objednávek. Pro potvrzení tohoto obchodního úspěchu značka opět překvapuje a nabízí u tohoto modelu nový fuchsiově růžový odstín střechy a nové téma samolepicí ozdobné fólie „Flower“.

Citroën DS3 má mnoho tváří a splňuje očekávání všech, kdo hledají nápaditý styl, architekturu, pocity i eleganci. Setkal se s ohromným zájmem, o čemž svědčí více než 100 000 kusů prodaných od března 2010, kdy byl uveden na trh, přičemž přibližně třetinu z toho tvoří vozy v nejluxusnější verzi. Na oslavu tohoto výkonu se vůz představuje v novém odstínu a s novými samolepicími fóliemi, které jsou opět originálnější a modernější.

Citroën DS3 nedávno přišel s novým hnědým odstínem karoserie Hickory a nyní nabízí novou fuchsiově růžovou střechu. Tento odstín se může objevit na všech místech, které lze individuálně upravit: na vnějších zpětných zrcátcích, na krytech šroubů kol, na liště palubní desky nebo na hlavici řadicí páky. V nabídce je rovněž nová jemná, bohémská a elegantní samolepicí fólie Flower s dosud nevídaným efektem, který je současně matný i perleťově lesklý.

redakce Ostrava Online

« zpět do rubriky