Časopis THE MINI INTERNATIONAL je k dispozici v podobě aplikace pro iPad

Pondělí, 26. 9. 2011, 17:22 - V internetovém obchodu s aplikacemi iTunes App Store je pro tablety Apple iPad připravena ke stažení digitální verze časopisu THE MINI INTERNATIONAL. Aplikace THE MINI INTERNATIONAL je jiná. Není totiž pouhou elektronickou verzí tištěného vydání stejnojmenného časopisu, ale jedná se o každý týden aktualizované vydání, přinášející novinky nejen ze světa vozů MINI. Nejedná se však pouze o samotné zprávy, ale zprostředkovávány jsou také informace blogerů a stránek v podobě například unlike.net, NOWNESS.com a davidreport.com. Právě spolupráce s touto trojicí partnerů zajistí, že aplikace THE MINI INTERNATIONAL bude vždy aktuální.

V multimediální aplikaci THE MINI INTERNATIONAL je ve srovnání s tištěnou podobou mnohem více fotografií, zajímavá jsou také použitá videa a streamy, stejně tak jako týdenní bulletin zaměřený na značku MINI, svět módy, kultury, umění a další témata, která příznivce značky MINI zajímají. Jako tištěný časopis, také jeho rozšířená elektronická podoba se vyznačuje velmi propracovaným designem. Připravena je rovněž možnost přímého propojení se sociální sítí Facebook.

Tištěná publikace THE MINI INTERNATIONAL vychází dvakrát ročně – v březnu a v září. Současně s ní je ke stažení připravena též její elektronická podoba ve formě každý týden aktualizované aplikace.

Ke stažení je na: bit.ly/MINI_INTERNATIONAL_iPad_EN

redakce Ostrava Online

« zpět do rubriky