Buggyra je připravena! Dakar může odstartovat!

Dakar - Buggyra
Dakar - Buggyra
Sobota, 2. 1. 2021, 13:00 - Předstartovní peripetie má tým Buggyra Racing za sebou. Po úspěšném testování techniky prošly všechny čtyři závodní speciály a posádky technickými a administrativní přejímkami. V pozitivní náladě se již netrpělivě očekává samotný start 43. ročníku slavného Dakaru.

Předstartovní peripetie má tým Buggyra Racing za sebou. Po úspěšném testování techniky prošly všechny čtyři závodní speciály a posádky technickými a administrativní přejímkami. V pozitivní náladě se již netrpělivě očekává samotný start 43. ročníku slavného Dakaru.

Po nočních přípravách techniky a dopoledním posledním testu se na Nový rok přesunul tým Buggyra Racing na stadion King Abdullah Sport City, kam pořadatelé nasměřovali nultý bivak plus administrativní a technické přejímky. „Dakar je vždy o překvapeních, na to jsme si už zvykli. A tak jsme na Nový rok udělali přejímky nejen Can-Amů, ale dostalo se i na Tatry. Piloti mají tedy v den prologu alespoň více času na koncentraci,“ vysvětlil změny v časovém sledu tiskový mluvčí Jan Kalivoda.
Dakar - Buggyra
Dakar - Buggyra
Dakar - Buggyra
Dakar - Buggyra
Dakar - Buggyra
Dakar - Buggyra
 

« zpět do rubriky