Ženu v Ostravě srazil automobil

Ženu v Ostravě srazil automobil
Ženu v Ostravě srazil automobil
Úterý, 25. 9. 2018, 18:43 -

OSTRAVA - Záchranáři ZZS MSK zasahovali v pondělí 24. září u vážné dopravní nehody v Ostravě. Pět minut po jedenácté hodině přijali operátoři záchranné služby tísňový telefonát a oznámení o střetu osobního automobilu s chodcem. Na místo události byla neprodleně vyslána posádka rychlé lékařské pomoci.

Devětadvacetiletá žena zůstala po střetu s vozidlem v bezvědomí. Zasahující lékař u ní při prvotním vyšetření objevil mnohočetná vážná poranění. Stav pacientky se jevil jako přímo život ohrožující. Bylo nutno zajistit její dýchací cesty a umělou plicní ventilaci. Pomocí vyprošťovacího rámu byla postižená uložena do vakuové matrace a záchranáři provedli další úkony v rámci přednemocniční neodkladné péče. Žena byla v kritickém stavu předána do péče týmu urgentního příjmu Fakultní nemocnice v Ostravě.

« zpět do rubriky


Komentáře

Blank ATM Cards

Prázdné karty ATM Víte, že můžete hackovat nějaký bankomat !!! Máme speciálně naprogramované ATM karty, které lze použít k hackování jakéhokoliv bankomatového automatu. Tyto ATM karty mohou být použity k výběru hotovosti na bankomatu, nebo k odposlechu, obchodům a zásuvkám. Tyto karty prodáváme všem našim zákazníkům a zájemcům na celém světě. Karty mají v bankomatu denní limit odběru ve výši 5 000 USD a až do výše 100 000 dolarů v obchodě. Máme také kreditní karty pro on-line nakupování, poskytujeme údaje o kreditní kartě našim zainteresovaným klientům po celém světě včetně kreditní karty cvv.Pokud potřebujete další počítačové hackerské služby, jsme zde pro vás kdykoliv kdykoli.  Být bohatý a žijící životní styl bohatých a slavných je sen mnoha lidí. A zatímco většina lidí chodí do práce nebo hledá jiné etické metody, jak vydělávat peníze online.  Prázdný bankomatem vybírá peníze z bankomatů a není tam žádný název, protože je prázdný, pouze vaše PIN bude na něm, není sledovatelné a teď mám peníze na podnikání, nakupování a dostatek peněz pro mě a mou rodinu žít dál.  PROGRAMOVANÁ prázdná ATM karta, která je schopna hackovat do libovolného bankomatu, kdekoliv na světě.   Kontaktní osoba: Prof Alexander Castro   E-mail: hacklords.investors@gmail.com    whatsapp +17042750147

Přidat komentář