Trasa okružní jízdy: Hlavní nádraží - Náměstí Svatopluka Čecha - Muglinovská - Křižíkova - Důl Jindřich - Stodolní - Elektra - Výstaviště a zpět.
Odjezdy ze zastávky Hlavní nádraží: 9:08, 9:38 - dále 30minutový interval - 16:08, 16:38 hodin
Odjezdy ze zastávky Výstaviště: 9:01, 9:31 - dále 30min. interval - 16:01, 16:31 hodin
Jízdné: dospělí 30 korun a děti (od 6 do 15 let) patnáct korun.
Předplatné ani volné jízdenky neplatí. Ty zakoupíte u průvodčího ve voze a platí pouze pro jednu jízdu.
redakce Ostrava Online