Uprchlíci pochodují z Frýdku-Místku do Ostravy

Čtvrtek, 12. 11. 2015, 14:26 - OSTRAVA - Na skupinu asi třiceti zřejmě běženců narazil cyklista na cyklostezce poblíž Paskova. Pochodovali z Frýdku - Místku ve směru na Ostravu.

"Zastavil jsem u nich, slezl z kola, ale jen na mě něco arabsky pokřikovali. Byli to samí mladí kluci, pěkně oblečení, většinou se sluchátky na uších. Vůbec se neorientovali, kde jsou a že se nacházejí na komunikaci určené k jízdě na kole. Nahlásil jsem informaci policii a raději jel dál," poznamenal sportovec.

Podle informací z tiskového odboru ministerstva vnitra se mohlo jednat o uprchlíky propuštěné z detenčního zařízení ve Vyšních Lhotách. Mají poté cizineckou policií stanoveno, do jaké doby musí opustit území našeho státu - výjezdový příkaz. "Ale také to mohli být prostě cizinci žijící u nás," zmínila mluvčí Petra Kučerová.

Poznámka redakce: Paní tisková mluvčí ministerstva vnitra zřejmě pojedla vtipné kaše, je totiž podle ní normální, že "u nás žijící cizinci" pořádají dopolední skupinová pochodová cvičení po cyklostezskách v okolí Ostravy.

redakce Ostrava Online

« zpět do rubriky


Komentáře

uprchlíci

Jojo, ranní arabská rozcvička na cyklostezce.........třeba začnou houfně honit kondičku na Lysou h.

Uprchlicí

Je třeba s němá udělat pořádek !!!!!!!!!!!!!! tohle už není normální do prdele

studenti z Turecka

Český patron z VŠ stál za hovno měl by být znovu poučen že každý v této republice má mít u sebe doklady mimo domov a nebo študáci mají vy jímku??????

studenti z Turecka

Ano bylo to na ČT1 v reportu opravdu ten náš byl vůl a ještě se nechal zvěčnit v TV zase nulová odpovědnost

Ukáž mi jediný zákon který mi

Ukáž mi jediný zákon který mi přikazuje mít občanku studie u sebe. Je to velká fáma ;-)

Pokud se policistovi nemáš

Pokud se policistovi nemáš jak prokázat tak tě do zjištění totožnosti může zadržet takže i když nemusím tak ji raději vždy u sebe mám.

občanka

ty jsi pako...

*stále

*stále

pokud jsem cizinec, musím mít

pokud jsem cizinec, musím mít v každé cizí zemi u sebe požadované doklady totožnosti

doklady

jednou na silvestra jsem vzal stopare kteremu v nemecku ukradli doklady. stopem dojel do cech kde sel na policii aby to nahlasil a ti mu dali jeste 3000 pokutu za to ze nema doklady a poslali ho s holou prdeli domu na slovensko. Hajzli mizerni.

Přidat komentář