Třiadevadesátiletý senior zavinil smrtelnou dopravní nehodu. Foto

Pátek, 11. 8. 2017, 16:23 - KARVINÁ - Dnes odpoledne došlo na silnici mezi Havířovem a Karvinou k tragické dopravní nehodě.

Ve směru od Karviné jel třiadevatedásiletý řidič svým vozidla Škoda Citigo a na rovném úseku, zatím z nezjištěných příčin, vyjel ze své jízdní dráhy do protisměru.

Ve stejnou chvíli, v opačném směru, jela za sebou tři osobní vozidla. První se do kolize nedostalo a automobily se minuly.

K čelním střetu došlo v pořadí s druhým vozidlem Renault Thalia. Následoval ještě střet se třetím vozidlem Opel Astra.

Senior a řidič Škody Citigo, který vše způsobil, byl převezen do havířovské nemocnice, kde zůstal hospitalizován.

Žádná zranění neutrpěli lidé cestující ve vozidle Opel Astra, pětačtyřicetiletý řidič a jeho žena. Zkouška na přítomnost alkoholu byla u řidiče negativní.

Nejzávažnější následky utrpěly lidé cestující ve vozidle Renault Thalia. Zranění osmačtyřicetileté řidičky byla velmi vážná, na místo byl povolán i vrtulník. Přes veškerou snahu lékařů žena ještě na místě zemřela. Devětadvacetiletý muž, byl převezen do nemocnice.

redakce Ostrava Online

 

« zpět do rubriky


Komentáře

dopravní nehoda.

vymrdaní důchodci,to říkam pořad že důchodci za volantem nemají co dělat.

poučení

nejvíce těch nejtěžších nehod způsobí mladí mamlasi do 25 - 30 let. Tohle je spíše o selhání jednotlivce. Navíc jediným způsobem, jak se dožít vysokého věku je milý Štefane stáří. Přeji hezký den

Přidat komentář