Tragická nehoda v Ostravě Hrabové. Muž nepřežil srážku s nákladním vozidlem

 nehoda v Ostravě Hrabové
nehoda v Ostravě Hrabové
Pondělí, 16. 4. 2018, 16:55 -

OSTRAVA - Dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly v pondělí 16. 4. 2018  v Ostravě-Hrabové, kde se střetl osobní automobil Opel Corsa s nákladním vozidlem Mercedes. 71letý řidič corsy srážku nepřežil. Řidič nákladního auta vyvázl bez zranění. Hasiči vyprostili tělo řidiče osobního auta, a také psa, který uhynul.

Policisté započali prověřovat okolnosti dopravní nehody, ke které došlo kolem 11.15 hodin na ulici Frýdecké. Z dosud zjištěných informací vyplývá, že řidič vozu zn. Opel přejel z nezjištěných příčin do protisměru, kde došlo ke střetu s nákladním vozem zn. Mercedes. Čtyřiačtyřicetiletý řidič nákladního vozu nebyl ovlivněn alkoholem. Policejní komisař nařídí soudní pitvu zesnulého. K objasnění okolností události byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin usmrcení z nedbalosti. Policie přivítíá jakékoli informace svědků nehody na lince 158.

Redakce Ostrava Online

 nehoda v Ostravě Hrabové
nehoda v Ostravě Hrabové
 nehoda v Ostravě Hrabové
nehoda v Ostravě Hrabové
 

« zpět do rubriky


Komentáře

Blbost

Jak může b, t někdo obviněn z usmrcení z. Nedbalosti když někdo jiný přejede do protisměru.... Staří cipy by prostě už jezdit neměly, nedávno bylo to samé se seniorem ve Fabii někde jinde v ČR.. Toto je trapné prostě... Hej starci vracejte už ty řidičáky sami... Děláte tím pak problémy jiným...!!!

Přidat komentář