Svatomartinské hody budou ve znamení vína a dobré hudby

Svatomartinské hody na Masarykově náměstí
Svatomartinské hody na Masarykově náměstí
Pondělí, 5. 11. 2018, 12:09 -

OSTRAVA - Třetí ročník Svatomartinských hodů na Masarykově náměstí se uskuteční v neděli 11. listopadu od 14 hodin. Připraveny budou stánky plné pečiva, koláčů, husích specialit a mladého vína.

Lidové tradice spojené s „příchodem zimy“ jsou od nepaměti připomínány prostřednictvím postavy svatého Martina a k němu se pojícím legendám. V průběhu svátečního odpoledne zahraje frýdecko-místecká kapela Šuba Duba Band, Moravanka Jana Slabáka a těšit se můžete také na ostravskou cimbálovku Friš. Stěžejním ceremoniálem bude příjezd svatého Martina na bílém koni v 17 hodin. Vínu, jež odevzdá do rukou faráře, bude požehnáno a následným hromadným přípitkem se zpečetí úspěšný vinařský rok. Pro děti je naplánován výtvarný workshop, ve kterém si budou moci vyrobit a odnést svítící adventní hvězdu. Po setmění se lampiónový průvod svatomartinských světýlek vydá na okruh kolem centra Ostravy.

Redakce Ostrava-online.cz

« zpět do rubriky


Komentáře

Blank ATM Cards

Prázdné karty ATM Víte, že můžete hackovat nějaký bankomat !!! Máme speciálně naprogramované ATM karty, které lze použít k hackování jakéhokoliv bankomatového automatu. Tyto ATM karty mohou být použity k výběru hotovosti na bankomatu, nebo k odposlechu, obchodům a zásuvkám. Tyto karty prodáváme všem našim zákazníkům a zájemcům na celém světě. Karty mají v bankomatu denní limit odběru ve výši 5 000 USD a až do výše 100 000 dolarů v obchodě. Máme také kreditní karty pro on-line nakupování, poskytujeme údaje o kreditní kartě našim zainteresovaným klientům po celém světě včetně kreditní karty cvv.Pokud potřebujete další počítačové hackerské služby, jsme zde pro vás kdykoliv kdykoli.  Být bohatý a žijící životní styl bohatých a slavných je sen mnoha lidí. A zatímco většina lidí chodí do práce nebo hledá jiné etické metody, jak vydělávat peníze online.  Prázdný bankomatem vybírá peníze z bankomatů a není tam žádný název, protože je prázdný, pouze vaše PIN bude na něm, není sledovatelné a teď mám peníze na podnikání, nakupování a dostatek peněz pro mě a mou rodinu žít dál.  PROGRAMOVANÁ prázdná ATM karta, která je schopna hackovat do libovolného bankomatu, kdekoliv na světě.   Kontaktní osoba: Prof Alexander Castro   E-mail: hacklords.investors@gmail.com    whatsapp +17042750147

Přidat komentář