Od září se v Moravskoslezském kraji opět rozjede program YES, I DO

Program YES, I DO
Program YES, I DO
Středa, 7. 8. 2019, 21:27 - Ve školním roce 2019/2020 se do programu YES, I DO zapojí 8 středních škol zřizovaných krajem.
Jedním z hlavních pilířů středoškolského vzdělávání v Moravskoslezském kraji je důraz na cizí jazyky. Kraj proto nad rámec svých zákonných povinností podporuje projekty určené pro žáky i pedagogy.
Na odborných školách má kvalitu výuky angličtiny zvýšit projekt YES, I DO. Program YES, I DO se v minulém školním roce osvědčil. V Moravskoslezském kraji se do něj zapojilo 5 odborných středních škol, ve školním roce 2019/2020 se programu zúčastní 8 škol.
Moravskoslezský kraj jazykové vzdělávání podporuje i dalšími projekty. Přispívá na zahraniční jazykové pobyty a kurzy studentů a učitelů, financuje výuku cizích jazyků rodilými mluvčími, podporuje například také projekt na zkvalitnění výuky angličtiny ve zdravotnických školách.
Ve školním roce 2019/2020 se do programu YES, I DO zapojí 8 středních škol zřizovaných krajem:

  1. Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek
  2. Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kopřivnice
  3. Střední průmyslová škola, Ostrava-Vítkovice
  4. Střední škola průmyslová, Krnov
  5. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál
  6. Střední průmyslová škola, Karviná
  7. Albrechtova střední škola, Český těšín
  8. Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava

« zpět do rubriky


Komentáře

ponuka financovania pre všetky vaše projekty a osobné aktivity

Získajte pôžičku v rozmedzí od 15 000 do 7 000 000 na obdobie 5 až 30 rokov v závislosti od požadovanej sumy s veľmi atraktívnou ročnou fixnou úrokovou sadzbou 3% pre všetky požadované sumy. , Kredit sa zaväzuje a musí byť vrátený. Skontrolujte svoje možnosti splácania skôr, ako sa zaviažete Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte nás prosím na e-mailovej adrese leber.p@yahoo.com alebo Whatsapp: +33751364257. Ďakujem za pochopenie

Přidat komentář