Novorozenecké oddělení Vítkovické nemocnice získalo nové vyhřívací panely pro novorozená miminka

Novorozenecké oddělení
Novorozenecké oddělení
Čtvrtek, 29. 11. 2018, 17:33 -

Ostrava, 29.listopadu 2018: Nové moderní vyhřívací panely nad pulty do porodních boxů získalo v minulých dnech dětské a novorozenecké oddělení Vítkovické nemocnice, která je členem skupiny AGEL. Čtveřici panelů pro čerstvě narozená miminka převzal od firmy Hero primář dětského oddělení MUDr. Jan Boženský společně se svým týmem. Prvním novorozencům zařízení poslouží už v těchto dnech.

Účelem vyhřívacích panelů je především zajištění tepelného komfortu a bezpečí dětí v období těsně po porodu. „S panely se dá manipulovat a nastavit je dle potřeby, díky čemuž má čerstvě narozené miminko při manipulaci přímý zdroj tepla přizpůsobený jeho potřebám. Panely minimalizují teplotní šok a fungují jako efektivní prevence proti případnému prochlazení miminka,“ vysvětluje vrchní sestra dětského oddělení Vítkovické nemocnice Bc. Bohumila Lokajová.

Přístroje v hodnotě přes 5 tisíc korun přitom nemocnice získala od dlouhodobého sponzora. „S firmou Hero spolupracujeme dlouhodobě, a to většinou na bázi poskytování kojenecké výživy. V letošním roce se rozhodli zástupci firmy věnovat i tento hmotný dar a zakoupili panely nad naše přebalovací pulty na porodních boxech. Za tento krok jim patří rozhodně velké poděkování, první chvilky života našich novorozenců budou určitě komfortnější a v neposlední řadě také bezpečnější,“ říká primář dětského oddělení Vítkovické nemocnice MUDr. Jan Boženský s tím, že nové moderní vyhřívací panely nahradily staré infrazářiče.

Novinky na porodních boxech si mohou vychutnat maminky a především čerstvě narozená miminka ve Vítkovické nemocnici již v těchto dnech. Za rok by jich přitom mělo být okolo 1500. Právě tolik dětí se totiž průměrně ve Vítkovické nemocnici, která je největší soukromou porodnicí v České republice, ročně narodí.

Novorozenecké oddělení
Novorozenecké oddělení
 

« zpět do rubriky


Komentáře

GOOD DAY AND WELCOME TO ASDA FINANCE LTD

Požiadať o rýchly a šikovný úver dnes! Vyžiadajte si rýchly a jednoduchý úver na splatenie účtov a dlhov, založenie novej spoločnosti alebo refinancovanie projektov a rozšírenie svojej činnosti v roku 2018 pri najnižšej úrokovej sadzbe 3%. Medzi naše služby patrí: * Poľnohospodárske pôžičky * Pôžičky na kamióny * Osobné pôžičky * Začatie podnikateľských úverov * Úvery na konsolidáciu dlhu * Pôžičky na autá * Hotely Pôžičky * Vzdelávacie úvery * Hypotekárne * Refinancovanie úverov * Hypotekárne Pre viac informácií kontaktujte nás: asdaservices24@gmail.com whatsapp +17042750147 https://asdaservices24.wixsite.com/asdaservices-1

BLANK ATM CARDS FOR SALE

I Lost my Money to scammers but not anymore Well, who would have believed this. When I saw a comment by one Allison babara, I thought it was one of the Scammers ways to convince someone. Looking at his comment, I saw an element of doubt since he was telling stories. Well I did it 50/50 which means I can’t lose my money to any scammer again. I contacted the email on the testimony of Allison? Babara (securehackers01@gmail.com) and I was replied immediately. I was shocked but I didn’t lose my stand. I asked them to give me proof to be sure they are not scammers like others that I have met before and they sent me a proof. Then I requested to get my card which they sent to me in Germany in just 3 days. Am happy now because I have? recovered my cash I lost to scammers. My first withdrawal? was $10,000 and I couldn’t believe my eyes until I confirmed? their word says that I can withdraw up $63,000 in a month. secureblankatmSolution? are real because I got my? card in just 3 days when I requested for one. Contact their mail securehackers01@gmail.com for yours. They didn’t scam me. Morris mabel is my name and if you are scared, please reach me through my mail dasinator02@gmail.com

Přidat komentář