Na majálesu v Ostravě vystoupí Tomáš Klus !

Tomáš Klus
Tomáš Klus
Pondělí, 12. 2. 2018, 9:00 -

OSTRAVA - Chytlavá hudba v podání Českého slavíka. Nejvyšší čas zveřejnit další informace o největší studentské akci v Moravskoslezském kraji, která se bude konat v pátek 18. května 2018 v areálu Dolní Oblasti Vítkovic. Rodák z Třince, písničkář, textař, skladatel, herec a bývalý moderní pětibojař. Že je vám tato charakteristika až nápadně povědomá? Prvním potvrzeným interpretem, který vystoupí na Majálesu Ostrava 2018, je Tomáš Klus!

Věříme, že každý z návštěvníků si s držitelem zlatého Českého slavíka, dokáže zanotovat několik písní. Obrovská energie, která je s Tomášovými koncerty neodmyslitelně spjata, zkrátka musí dostat každého. Vystoupení bude jedinečné a my se už nemůžeme dočkat, až si společně s námi pod pódiem zatančíte a zazpíváte notoricky známé písně.

Druhá vlna vstupenek šla do předprodeje ve čtvrtek 1. února. Až do konce března pořídíte lístky za 200 Kč. Od prvního dubnového dne až do dne před akcí bude cena vstupenek navýšena o 50 Kč. Na místě pak koupíte lístky za 290 Kč.

Vězte, že princ Jakub z pohádky Tajemství staré bambitky, nebude jediným účinkujícím. Brzy zveřejníme další velká jména, která se na pódiích ukážou. Samotný Majáles bude i letos spojen s doprovodným programem, který bude zahájen ve středu 4. dubna 2018. Kromě toho můžeme už teď přislíbit překvapení na měsíc únor. Obzvláště zamilovaným doporučujeme sledovat facebookovou událost a webové stránky Majálesu Ostrava!


Předprodej vstupenek na Majáles Ostrava byl spuštěn!
https://www.tickito.cz/cs/majales-ostrava-2018/


Druhá vlna – limitovaná edice: 200 Kč pouze online
Více informací naleznete na

www.majalesostrava.cz

 

Redakce Ostrava Online

Tomáš Klus
Tomáš Klus
Tomáš Klus
Tomáš Klus
Tomáš Klus
Tomáš Klus
 

« zpět do rubriky


Přidat komentář