Téma: úterní glosy Miroslava Macka

Úterý, 21. 11. 2017, 8:03

V ČSSD se diskutuje o možnosti přímé volby vedení členskou základnou. To jsem navrhoval v ODS mnohokrát, a to způsobem ballotingu (zasílání zvláštních hlasovacích lístků). Vždy to bylo odmítnuto pod různými nesmyslnými záminkami, neboť by se tak zlikvidoval prostor pro zákulisní čachry. Jsem zvědav, jak to dopadne v ČSSD.

Babiš na svých stránkách: „Polistopadový marasmus, proti kterému jsme se rozhodli bojovat…“Dodávám: To je skvělé! Takže vrátí do rozpočtu ty miliardy, které tu kvůli tomu marasmu vydělal!?

Jak se vyrábí antikampaň a jak je to skutečně: Tento týden se v několika médiích psalo, že jsem poslal Topolovi na kampaň 100 tis. To je pravda. Ale opravdu jsem neasistoval při startu jeho kariéry, natož u kariéry Dalíka. S ohledem na můj věk to snad ani nešlo. Takže pro všechny mediální lemply, kteří slepě kopírují ČTK. Jmenuji se Jan Veverka. Ne Jaroslav. 
Btw, to ČTK, kde to vše začalo tím, že vycházeli z nějakého textu o Jaroslavu Veverkovi na ekonom.cz, tak ti to již samozřejmě opravili.

Televize odvysílá pět hodinových pořadů o Kájínkovi. Gen národa trvá dvacet minut.

Nadávání na poměry je přímo úměrné frustraci z vašeho života.

Čeština je jazyk vtipný: Rád platím Daně.

Miroslav Macek

 

« zpět do rubriky