Téma: úterní glosy Miroslava Macka

Středa, 16. 8. 2017, 8:33

Radiožurnál zcela zapomněl na pravdivost přísloví „Koho chleba jíš, toho píseň zpívej“ a pozval do včerejších Dvaceti minut Radiožurnálu k rozhovoru o silně medializovaném případu vyhozeného zaměstnance Googlu (dovolil si napsat, že menší množství žen v technických oborech je způsobeno též biologickými faktory) ženu z neziskové organizace financované právě Googlem. Jak jistě chápete, objektivita byla zcela zaručena. A ještě navíc většina jejích odpovědí bylo klasické bla, bla, bla… Uff!

Pokud jsou podle prezidentského kandidáta Horáčka migrace a migranti jako déšť, pak je nejvyšší čas postavit solidní střechu a odvést vše do kanálu.

Logický výrok jednoho homosexuála: Jediná chvíle, kdy se za svou sexuální orientaci stydím, jsou dny Prague Pride.

Zdeněk Švrček: Přestávám světu rozumět. Při sledování MS v atletice jsem vnímal jako frekventované téma zrovnoprávnění mužů a žen. Avšak opět v tom smyslu, kterému právě nerozumím. Ženy závodí s jinými ženami, které jsou spíše muži (je to pro mne dost iritující pohled, když s šesticí pěkných půlkařek běží postava chlapa bez pindíka), snahy o to, aby ženy závodily v chůzi na 50 km, když doteď tomu tak nebylo, aby přešly od sedmiboje k desetiboji, i když vidím i silné chlapy vyplivnuté po dvoudenní dřině a desáté disciplíně a samy ženy to nechtějí. Prostě připočtu-li např. plošnou diskriminaci sportovců celého státu za hříchy jen některých z nich, vidím politiky drát se do sportu a s nimi přicházet i všechny nešvary jako je právě gendrismus, či politickou korektnost. Prostě nerozumím tomuto trendu a nechci rozumět. Je totiž zhoubný a v jiných oborech lidského konání již jasně tuto zhoubnost vidíme - tedy kdo chce, vidí, kdo nechce, nevidí.

Češi jsou smějící se bestie: Měl jsem v noci sen. Tak hrozný, že jsem se až zpotil. Zdálo se mi, že se zaváděním inkluze do škol by se mělo jít dál, až do státní správy a do EU. Na každém ministerstvu by mělo být povinné procento mentálně retardovaných úředníků, ve vládě povinné procento mentálně retardovaných ministrů, v parlamentu povinné procento mentálně retardovaných poslanců, u každého soudu povinné procento mentálně retardovaných soudců. Totéž v aparátu a parlamentu EU. 

Pak jsem se probudil a zjistil jsem, že tenhle nápad už dávno realizovali.

Miroslav Macek

« zpět do rubriky