Téma: pondělní glosy Miroslava Macka

Pondělí, 18. 9. 2017, 7:03

Náměstkovi ministra průmyslu Novotnému by měl někdo vysvětlit, že cikáni nejsou obtížní a zbyteční. Vždyť kdybychom se ráno probudili a nebyl zde ani jeden, dovede si představit ten zdrcující negativní dopad na HDP, pracovní trh a důchodový systém a kvalitu našeho života? Já tedy ne, ale někdo možná ano…

Europoslanec za svobodné Jiří Payne: "Já bych dneska už nemluvil o vystoupení z Evropské Unie. Já bych daleko více mluvil o tom, že se musí zásadně přebudovat." A tak tu máme dalšího naivku, který vstoupil do KSČ, aby ji zevnitř přebudoval. (Že jsem jich za život potkal!) EU bude taková, jakou si ji bude přát mít Německo a Francie, nebo nebude žádná, napsal jsem už před drahnými léty a platí to stále.

Před čtyřmi léty jsem též napsal, že odchod Petra Macha, šéfa Svobodných, do Bruselu je hrubou chybou, která se jim vymstí. Rok se s rokem sešel a co myslíte? Přelezou Svobodní přes tři procenta? Těžko, přetěžko…

Jindřich Šídlo: Andrej Babiš právě oznámil, že ho "vydírali estébáci". Do voleb je z něj signatář Charty.

Karolina Stonjeková: Eurkomisařka Džourová potřebuje jednotnou metodiku, aby mohla testovat dvojí kvalitu potravin a měla v ruce pádný argument. Kolik bude testování stát, neřekla.

Já ti, Věrko, poradím a dokonce, že jsi to ty, za to ani nebudu nic chtít. Bude to děsně levný testování a bude to hotový dřív, než řekneš "eurodotace jsou zlo". Kup si jednu pizzu, čokošku a prášek na praní v Německu a ten samej tovar u nás. Pak si sedni a porovnej složení. A máš to, kočko, neprůstřelně otestovaný!

Čeština je jazyk vtipný: Stropnický = strop nicky.

Miroslav Macek

 

« zpět do rubriky