Petr Sedláček: Podporuji Martina Konvičku, Petra Hampla a všechny, kteří se rázně staví proti invazi novodobých nájezdníků do evropských zemí

Úterý, 1. 9. 2015, 21:51
Stojíme na rozcestí a od zásadních rozhodnutí nás dělí dny, týdny, ale maximálně měsíce. Čím dříve se rozhodneme, ovšem správně, tím lépe.

V žádném případě nespoléhejme na současné politiky, ať již ze stran, které tvoří vládu, tak z takzvané opozice.

Úsvit je čestnou výjimkou potvrzující pravidlo, navíc s ekonomickým programem Pavla Kohouta, který je velice rozumný.

Zbytek jsou pouze menší či větší podvodníčci, kteří si ohlupováním lidí zajišťují sobě a svým rodinám budoucnost, a když už se náhodou něco nepovede, tak přijímají takzvanou „politickou“ odpovědnost a odplíží se na nějaké teplé místečko, kde dále parazitují na daňových poplatnících.

Tito lidé nejsou mentálně schopni přijmout jakékoliv rozumné rozhodnutí, a co je nejhorší, zcela rezignovali na jeden ze základů státu, a to, proč vlastně státy vznikly - kolektivní obranu před vnějším nebezpečím.

Proto podpořím všechny rozumné lidi a hnutí, které se tomuto islámskému nebezpečí postaví. Nehraje se totiž o nic jiného, než o naši kulturu a civilizaci, ve které žijeme. Není sice úplně ideální, ale momentálně je to to nejlepší, co na světě existuje.

Temný a krvavý středověk, který dnes Islám představuje, pokládám z historického hlediska sice za velice zajímavý, nicméně ho ani já, ani mí nejbližší nechceme prožívat.

Proto se mu musíme postavit.

Na závěr je však potřeba označit viníky a nikdy jim tuto apokalypsu nezapomenout.

Za tsunami nájezdníků nemohou volné hranice jak mnozí „politici“ tvrdí, nýbrž imperiální socialismus, který způsobil likvidaci zavedených režimů (tzv. demokratizace), socialistický sociální stát a ve své podstatě neschopní, ale hodně mstiví levicoví šílenci ve vedení EU.

To je ovšem pouze důsledek toho, že drtivá většina obyvatel států EU zlenivěla, nechce se jí pracovat – vrcholem „podnikání“ se stalo získávání dotací, ale jsou to lidé, kteří si myslí, že mají právo druhé poučovat (nejlépe obyvatele jiných zemí), jak mají žít, a sami přitom naprosto sebevražedně volí do čela svých států existence, jako je Sobotka, případně Babiš.

Jestli si někdo myslí, že volením „ověřených jistot“ zakonzervuje současný, relativně velice příznivý stav, tak se hluboce mýlí. Žádné jistoty totiž nikdy neexistovaly a neexistují, a v dnešních dnech se to jenom naplno projevilo.

Jedinou jistotou je to, jak se nyní rozhodneme, co proto uděláme a jakou zemi odkážeme našim potomkům. Byl bych velice nerad, kdyby se nad našimi městy neslo kvílení muezínů a v parlamentu se hlasovalo o tom, jestli se šaría stane součástí našich zákonů.

Petr Sedláček

« zpět do rubriky


Přidat komentář