Prodám: 100gr Kyanid draselný (KCN) na prodej

Popis

100 g Kyanid draselný (KCN) na prodej

Vyrábíme kyanid draselný, což je bezbarvá krystalická sloučenina, která se používá ve špercích pro chemické zlacení a leštění, těžbu nebo sledování zlata, galvanické pokovování a používá se pro mnoho dalších věcí. Náš kyanid draselný je nabízen v práškové nebo válcové tabletě, každá tableta o hmotnosti 100 gramů. Naše laboratoř vyrábí a distribuuje nejkvalitnější kyanid draselný s čistotou 99,8%. Náš kyanid draselný je bezbarvá krystalická sloučenina nejznámější a používaná všemi našimi dlouhodobými i krátkodobými zákazníky pro prodejce šperků pro chemické zlacení a leštění (je to extrémní a výjimečně vysoká kvalita). Naši zákazníci v oblasti těžby zlata, organické syntézy a galvanického pokovování se od chvíle, kdy testovali náš kyanid draselný, nikdy nedívali nikam. Kyanid draselný se nabízí v prášku nebo ve válcových tabletách. Je to anorganická sloučenina vzorce KCN. Tato bezbarvá krystalická sloučenina, podobná vzhledu jako cukr, je vysoce rozpustná ve vodě. Většina KCN se používá při těžbě zlata, organické syntéze, spáchání sebevraždy a galvanizaci. Kontaktujte nás pro více informací. Můžeme také přijmout velmi malé množství objednávky pro laboratorní použití, jako je 100-000 gramů. Vítejte v objednávce.

* Barva bílá
* Měrná hmotnost při 20 °. c: 1,5200
* Rozpustnost (gramy / 100 gramů) při 20 °. c: 63,0 při 35 °. c: 71,6
* Sypná hustota: 680 720 kg / m3.
* Kyanid draselný (kcn): minimálně 98%. (obvykle 99%)
* Hydroxid draselný (koh): maximálně 0,5%
* Uhličitan draselný (k2co3): maximum 0,3%
* Mravenčan draselný (hcook): maximálně 0,5%
* Chlorid draselný jako cl: maximálně 0,05%
* Voda (h2o): maximum 0,2%
* Ve vodě nerozpustný: maximálně 0,05%
* Polyethylenové sáčky umístěné v bubnu M. S. (pro velké objednávky) a vakuově utěsněné ve stříbrné fólii pro uchopení a dodávka je v neoznačené obálce (pro malá množství)

Naše minimální objednávané množství je 100 gramů a my prodáváme 100 gramů našeho 99,99% kyanidu draselného za 120 eur, včetně dopravy a doručení kdekoli na světě.

Č. CAS: 151-50-8
Další názvy: Draselná sůl
MF: KCN
Min. Objednané množství: 100 gramů
Cena Termín: FOB
Platební podmínky: T / T, Western Union, MoneyGram
Dodací lhůta: 3 dny kurýrní speciální doručení
Podrobnosti o balení: Diskrétně a vakuově utěsní sáčky pro uchopení bubnů, stříbrných nebo hliníkových fólií, které jsou ideální pro cestování a měly by zůstat po dlouhou dobu v dobrých podmínkách. Nabízíme také rychlé objednání a 100% tajné doručení pro náš kyanid draselný.