Vodnář: 

Na obzoru je něco nového – může to být třeba pracovní příležitost, začátek studia nebo počátek nového vztahu. Bude to něco, co jste si dlouho přáli a najednou je to tady. Ze samé radosti nekoukáte vpravo ani vlevo, takže byste se mohli dostat do problémů. Pozor na lehkovážnost.

Ryby: 

Šťastný týden, kdy se vám bude dařit jak v práci, tak v soukromém životě. Budete plní energie a nápadů, kolegové vám půjdou na ruku a úspěch budete mít i u vašich pracovních partnerů. Nenechte se ale ukolébat snadným během věcí, nedělejte si zbytečné iluze.

Beran: 

Týden bude jako na houpačce, jednou nahoru, jednou dolů. Nenechte se stáhnout dolů zklamáním z některých věcí, ale spíše upřete pozornost do budoucna a těšte se z věcí, které máte. Vyjděte si na procházku třeba do hor nebo si najděte místo, kde můžete zhluboka dýchat.

Býk: 

Tento týden počítejte s omezeními či zpožděním plánů, které vás na chvíli zbaví síly pokračovat dál. Nicméně žádná omezení nejsou nekonečná. I v takových obdobích se můžete věnovat něčemu smysluplnému, trénujte výdrž na horší časy. Na konci týdne už zase pojedete na plný plyn.

Blíženci: 

S vaší náladou to nebude tento týden nic moc, budete rozmrzelí a nic vám nebude po chuti. Dejte si pozor, abyste kvůli své špatné náladě někoho neurazili nebo přehlédli dobrou příležitost, která je před vámi. Nenechávejte nevyřízené věci, mohlo by se vám to vymstít.

Rak: 

Kolem vás se dějí věci, kterým zrovna moc nerozumíte. Jsou ale důležité, a tak se nestresujte a důvěřujte intuici, že se vše v dobré obrátí a vy najdete ten správný směr. Přemýšlejte o budoucnosti a svých cílech, přečtěte si rozhovor se zajímavým člověkem.

Lev: 

Čeká vás náročný týden plný překážek a problémů. Asi se dozvíte něco, co vás nepotěší, možná budete muset přehodnotit kontakty s některými lidmi z vašeho okolí. Stůjte si za svým a problémy tohoto týdne hravě překonáte. Naučte se něco nového, sportujte.

Panna: 

V práci vás čeká měření sil, kterému byste se neměli vyhýbat. I když se vám do něj nebude chtít jít, nemusíte se bát, že byste si trhli ostudu. Naopak s přehledem všem utečete nejméně o jednu délku. Můžete se těšit na oslavu svého triumfu, z níž bude mít radost i rodina.

Váhy: 

Vrátíte se ke svým cílům z minulosti, třeba potkáte i nějakého spolužáka ze základní nebo střední školy. Možná se od něj dozvíte nějaké informace o své osobě nebo o projektu, který chystáte. Nenechte se vyvést z rovnováhy a jednejte podle své intuice.

Štír: 

Hledáte zázračné řešení problému, který vám už delší dobu nedá spát. Spolehněte se na intuici nebo vyhledejte moudrou osobu, která vám poradí. Možná budete muset začínat od nuly, ale nebojte se, hvězdy stojí při vás a vaše úsilí o nalezení řešení ocení.

Střelec: 

Vypadá to, že se z vás stal strýček skrblík. Peníze jsou ale jen prostředkem ke svobodě, nelpěte na nich tolik. Pokud se naopak financím moc nevěnujete, tento týden je ideální k tomu, zamyslet se, kolik peněz vlastně máte a co s nimi chcete v budoucnu podnikat.

Kozoroh: 

V tomto týdnu budete zřejmě řešit záležitosti týkající se financí. Nestrkejte jako pštros hlavu do písku, ale postavte se problémům čelem. Za potíže není zodpovědný nikdo jiný než vy. Zaplaťte složenky a neutrácejte více, než kolik vyděláte. Mohlo by se vám to vymstít.