Zbyněk Passer: Evropské hodnoty v praxi

Čtvrtek, 3. 8. 2017, 8:03 -

EU potichu pracuje na omezení vašeho nakládání s vašimi penězi ve vaší bance. Z 'důvodu hrozícího krachu bank' vám bude omezeno právo vybírat prostředky, abyste neohrozili špatně hospodařící, či vytunelovanou banku tím, že ještě budete chtít svoje peníze, holoto.

Že 'hrozící krach banky' může trvat třeba pět let, po které si nekoupíte byt, auto, neodešlete žádnou velkou platbu (zeptejte se občanů Kypru, či Řecka, jsou v předstihu s touto zkušeností), EU neřeší.

Korporátní fašismus vždy chrání velké proti malým, zloděje proti okradeným, banky proti vkladatelům.

Pokud byste na to chtěli vyzrát a peníze místo do banky vložit do štrozoku, neradujte se předčasně. EU mysli i na to. Do května letošního roku potichu běželo připomínkové řízení členských států (připomínky posílaly MF) k Evropské komisi, která připravuje návrh kompletního zákazu hotovostních plateb v EU pod debilní záminkou obliby hotovosti mezi teroristy a organizovaným zločinem. Zde bych chtěl podotknout, že teroristé a organizovaný zločin mají v oblibě i pizzu, mobily a auta. Pro jistotu navrhuji zakázat vše výše uvedené. Ale vážně. Zákaz by měl vejít v platnost přibližně v polovině příští dekády.

Vítejte v EU. Nádherném projektu mírové spolupráce národů, kde váš majetek není váš, kde se čím dál méně můžete kriticky vyjádřit, kde finanční úřady kooperují se společným cílem zabít malé a střední podnikání a kde národní zájmy a individuální ústavní svobody jsou sprostým slovem.

Zbyněk Passer

 

« zpět do rubriky


Přidat komentář