V pátek jsem se dověděla děsivou zprávu, ze které už třetí den nemůžu spát a díky které už nikdy nebudu mít v duši klid

Pátek, 31. 10. 2014, 11:05 -

V Ostravě existuje společnost s názvem Společnost pro obnovu a rozvoj lázní Rožnov pod Radhoštěm s.r.o., IČ : 253 70 464, sídlem Výstavní ul.2224/8. Tuto společnost vlastnil do 14.7.2014 ostravský architekt ing. arch. Roman Kuba.

Tato společnost vlastní v Rožnově pod Radhoštěm obrovské pozemky, a to v prostoru, jak sjíždíš z Pinduly, tak od poloviny svahu nalevo, podél cesty včetně veliké rozestavěné budovy, která byla prý původně rekreačním střediskem (Rudý říjen nebo tak nějak). Možná si ji vybavíš.

Tak tento pan architekt prodal uvedenou společnost i s těmito rozsáhlými pozemky panu jménem Ahmad Fouad M Hachmieh ze Saúdskoarabského království. Tyto pozemky s rozestavěnou budovou tedy    p   r   o   d   a   l     ing.arch.Kuba  (formou převedení celého obchodního podílu uvedeného eseročka)  jmenovanému  muslimovi.

Vše je k nalezení na www.justice.cz - a dále se podíváš na souhrn pozemků, které vlastní ona společnost na www.cuzk.cz  

Vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat, když si představím, jak tam postaví mešitu, a tím si toto území potvrdí jako muslimské, které budou chtít v budoucnu rozšiřovat a rozšiřovat po dobrém či po zlém. Na umění zlého dobývání mají svoje lidi. Samozřejmě si dovedu představit, jak se pan architekt dušuje a dělá ze všech debily, že pan Ahmad do Rožnova přinese práci a blahobyt. Ale přinese hlavně nesnášenlivý islám a středověk se vším všudy  ...

Je mi z toho tak zle, že to nedovedu ani vypovědět, neboť jsme bezmocni. Když si pomyslím na milovaný Rožnov, Valašsko, na naše děti a vnuky, chce se mi řvát hrůzou. Pořád to bylo někde ve Francii, v Anglii, ale teď už je to díky nějakému zaprodanci, omezenci a nenažranci, co za to údajně dostal fůru peněz,  i v Rožnově.   

Arna

 

« zpět do rubriky


Komentáře

neklid v duši

Vůbec se Vám nedivím, mně se rozklepaly kolena a vzteky jsem celá bez sebe!Proboha kam jsme to dopracovali?Nedá se to ještě nějak zvrátit protestní akci nebo něčím podobný?

všechno je v principu možné nějak zvrátit

Jak? To já nevím, nikdo to nemá vyzkoušené, ale jsou zde přece osvědčené "sluníčkářské" metody na zdržování a stavění staveb - doporučil bych naučit se aktivistovat, použít proti nepříteli jeho vlastní zbraně. Místní z Ostravska - to musíte Vy, nikdo to za vás neudělá.

pohrbeny cunik

pry miluji pozemky kde byl pohrbeny cunik

Nejen že se do Rožnova

Nejen že se do Rožnova chystají velké projekty muslimských boháčů, ale již nějakou dobu se k nám stahují pod záminkou drobných živností podporovatelé a kontaktní osoby, připravující jim potřebné kontakty a podhoubí. V této souvislosti se mluví o několika firmách, jako např. o firmě Orient v Rožnově, ( majitelky - s muslimským jménem, ) s kontakty v Praze i teď již napůl muslimských Teplicích, kterým zcela jistě nejde o to, aby dělala českým ženám hezkou manikúru, ale i dalších firmách..

Všechno je možné zvrátit

Dobrý den ! Přečetl jsem si zajímavé články o této tematiku v Blesku a Bulvarartu. Jsem rád, že nemusím měnit svůj názor na jejich autory a vydavatele. Nezklamali mne. Nebudu Vás zdržovat mým názorem na hloubku jejich duševní způsobilosti a úrovně znalosti gramatiky českého jazyka, jenž je přece tak drahý našim šovinistům a hrobníkům vepřů. Jemně řečeno, kde byli tito ochránci zájmů našeho pracujícího lidu, když projekt na výstavbu lázní v Rožnově p.R. ztroskotal a dluh ve výši cca 80 mil. Kć. museli uhradit daňoví poplatníci ČR? Kde byli tito plamenní zastánci našich práv a svobod při prodeji mnoha a mnoha pozemků, např. v Karlových Varech, ruským zbohatlíkům? Proč v naší republice chátrají památkově chráněné domy, koupené podnikateli České republiky s úmyslem je nechat zchátrat, a na těchto atraktivních pozemcích postavit něco úplně jiného? Jsem jedním z majitelů pozemků, o které má výše zmíněná arabská firma zájem. Chcete-li, neprodám je Arabům. Prodám je Vám. Zvrátíme to. Čekám na Vaše nabídky. HJ

Přidat komentář