Proč nefandím bratrstvu duhových slipů

Úterý, 8. 8. 2017, 13:34 -

A po roce tu zase máme Prague Pride, neboli přehlídku spoře oděných zvrhlíků všeho druhu v ulicícha přilehlých parcích. Oficiálně se tato veřejná oslava homosexualismu, před kterou už před lety varoval Václav Klaus starší („Prague Pride není projevem homosexuality, ale homosexualismu, kterého se – stejně jako řady dalších módních „ismů“ – velmi obávám.“ Václav Klaus, 5. srpna 2011), odehrává proto, aby pro sebe homosexuálové a lidskoprávní aktivisté hájící ochotně jejich zájmy si získali nejen toleranci, ale také respekt. Poskakováním polonahých maškar ho jistě získají.

Je s podivem, že řada politiků hlásících se ke křesťanství, konzervativismu, tradiční rodině a morálce je ochotna nejen tuto perverzní sešlost obhajovat, ale také aktivně podporovat a účastnit se jí. Podbízivost liberálnímu městskému voliči nezná mezí. Účast představitelů církví na této frašce je přímo de nebevolající popliváním křesťanských ideálů a každého kněze, který by jen o účasti na takové akci začal nahlas veřejně přemýšlet by měli na místě zbavit kněžství. Ale u nás není Rusko, ani Polsko. Bohužel!

V jediném mají organizátoři nesporně pravdu, a to když svůj festival nazývají zbytečným. Smutné je, že je tato akce díky podpoře mnohých institucí i jednotlivců nepřímo podporována z našich daní. Osobně odmítám podobné prasárny a úchylárny podporovat a financovat. Distancovat se ostatně od nich musí i každý soudně uvažující homosexuál či lesba. Jedná se o ukazkový příklad medvědí služby. Doma, ať si každý dělá, co chce. Svoboda každého jednotlivce je nezpochybnitelná a daná Ústavou. Zde se však už podle mého názoru účastníci pohybují za hranou trestního zákona, kde jeden z paragrafů mluví např. o narušení mravní výchovy mládeže, ke kterému pořádáním těchto orgií nepochybně dochází. Policie by měla u této akce postupovat analogicky jako u sešlostí vyhulenců na technoparty: použít vodního děla, rozehnat, zajistit odpovědné osoby a devianty.

Mgr. Bc. Jan Kopal

 

« zpět do rubriky


Přidat komentář